این مجموعه در سال 96 با هدف گسترش و بالا بردن آگاهی بیشتر متقاضیان و همچنین رویکرد بهتر شما شروع به کار کرده است این مجموعه محیطی را فراهم کرده تا همه ی اقشار جامعه حتی در دور افتاده ترین نقاط کشور، با هر توان مالی، با هر سطح علمی می توانند به طور مساوی از خدمات در حوزه های تحصیلی و با صرف هزینه کم و زمان کوتاه و به راحتی و سهولت بهره مند شوند

این مجموعه با به کارگیری آخرین متدهای فناوری اطلاعات زمینه ی یادگیری بیشتر را برای تک تک شرکت کنندگان در آزمون آنلاین فراهم کرده تا بهترین نتیجه را بگیرند. ارزشیابی یکی از ارکان مهم آموزش و یادگیری هست.

شاید مهمترین ویژگی آزمون سنجش راحت کردن متقاضاین از رجوع حضوری به سالن های امتحان که بعضا بسیار دور و یا پر ترافیک هستند می باشد. این صرفه جوبی تنها به زمان منتهی نمی شود و با پرداخت کمترین هزینه می توان از تمامی ویژگی های یک آزمون جامع بهره مند شد. هیچ کس به اندازه کسی که زمان محدودی برای رسیدن به یک هدف بزرگ دارد ارزش زمان را نمی فهمد.

مجموعه آزمون سنجش تمام تلاش خود را کرده تا دانش آموزان مقاطع مختلف، تیزهوشانی ها، المپیادی ها، کنکوری ها، دانشجویان پیام نور، متقاضیان کنکور ارشد، دکتری و حتی فنی و حرفه ای، علاقه مندان و متقاضیان استخدام و وکالت ،icdl وهمچنین افرادی که می خواهند گواهینامه رانندگی بگیرند بتوانند خود را قبل از آزمون اصلی سنجش و سپس در سرجلسه آزمون قرار بگیرند.

جهت استفاده از این مجموعه به راحتی می توان وارد سایت شد و با توجه به احتیاج در قسمت های مختلف و با کمترین هزینه و کمترین اتلاف وقت از امکانات سایت استفاده کنید. سوالات استفاده شده در این سامانه سوالاتی استاندارد می باشد که بتواند باعث موفقیت استفاده کنندگان باشد